Zahradní jezírka

Zahradní či koupací jezírka se stávají v posledních letech velmi oblíbeným a moderním trendem u rodinných domů. Působí blahodárným dojmem a jsou zároveň ideálním místem pro relaxaci.

Rádi vám navrhneme a zrealizujeme jezírko přímo na míru. Vybereme vhodné umístění, tvar, velikost, rostliny, filtraci a vše potřebné ke správnému fungování i údržbě.

Okrasná jezírka

Jedná se o jezírka, které zapadají do konceptu celé zahrady, obvykle jsou dostatečně osazené rostlinami, ve kterých proplouvá menší množství různých druhů ryb. Čím je jezírko větší, tím přirozeněji působí a vytváří vhodné životní podmínky pro živočichy i rostliny. Vhodně umístěné okrasné jezírko Vám přinese příjemné chvíle strávené blahodárným pohledem na vodu zahradě.

  

Koupací jezírka

Jsou moderní alternativou, jak si dopřát radost  z koupání v klidu domova. Není nad posezení v příjemném prostředí u koupacího jezírka, pozorovat magickou vodní hladinu, či se osvěžit a zaplavat si. Koupací jezírko je uměle vybudovaný ekosystém na čistě přírodní bázi. Na první pohled se neliší od běžného zahradního jezírka, jeho konstrukce však zahrnuje hlubší zónu určenou ke koupání. Můžete tak spojit radost z koupání a příjemný pocit z přírody ve vlastním domácím prostředí a zbavíte se komárů, které vychytají jejich přirození nepřátelé právě z koupacího jezírka.


© 2010 - 2019  kvetinarstvi-zahrady.cz
Tvorba webových stránek atomia.cz