Svatby

Milí snoubenci,
pro Váš den "D" Vám nabízíme nejen kompletní květinový servis – svatební kytice, korsáž pro ženicha a družbu, kytice pro maminky i svědkyně, ale i polštářky na snubní prsteny a květinové přízdoby pro svatební účes. Samozřejmostí jsou květinové ozdoby na auta, myrty do klopy pro svatebčany a rádi Vám připravíme i dekoraci a výzdobu místa, kde budete svůj den slavit.

Na těchto stránkách najdete pouze několik málo ukázek naší ‚svatební‘ práce – další můžete vidět v našem kamenném obchodě ve svatebním katalogu. Vzhledem k významu této události Vám doporučujeme si s námi domluvit osobní schůzku. Každá kytice, kterou vážeme, je originál, proto je dobré, pokud máme možnost seznámit se s nevěstou či ženichem. Kytici nevěstě pak můžeme vytvořit nejen s ohledem na její přání, ale i v závislosti na její osobnosti, postavě, svatebních šatech, které si ve svatební den oblékne, líčení, které používá, atd. Pokud svatební kytici objednává ženich sám, pomůže nám, pokud s sebou přinese fotku (celá postava) své snoubenky. Na základě osobní schůzky Vám nabídneme možnosti svatební kytice a doplňků v závislosti na Vašem přání, dostupnosti květin v daném ročním období a samozřejmě i s ohledem na Váš rozpočet.

Důležitá poznámka nakonec – myslete na svou svatební kytici a výzdobu včas. Obecně doporučujeme nás se svatební objednávkou kontaktovat cca 3-6 týdnů předem. V letním období ‚populárním‘ na svatební slavnosti je třeba počítat i s dvojnásobkem této doby.

Kontaktujete nás, prosím - bude nám ctí Váš svatební den provonět a ozdobit.

© 2010 - 2021  kvetinarstvi-zahrady.cz
Tvorba webových stránek atomia.cz