Zahrady

Zajišťujeme návrh a realizaci zahradních venkovních ploch jakékoliv velikosti a v případě zájmu se postaráme i o následnou pravidelnou péči o ně.

Jak realizace zahrady probíhá?

Při realizaci zahrady je dobré položit si pár otázek. Zda chcete dát přednost relaxaci na terase s uvolňujícím pohledem na upravenou zahradu, nebo bude zahrada sloužit především dětem či zvířecímu mazlíčkovi..?

Proto je pro nás velice důležitá osobní schůzka s vámi přímo na místě, kde se bude zahrada realizovat. Jde nám především o to, abychom zjistili vaše přání a představy o tom, jak by měla vysněná zahrada vypadat.

Po první konzultaci, která je zdarma, vypracujeme studii a následně připravíme plán zahrady s ohledem na klimatické a půdní podmínky. Návrhy zpracováváme ve 2D a 3D rozlišení, tak můžete krásně vidět vaši zahradu přesně tak, jak bude vypadat a jak se bude v průběhu let měnit. Společně s grafickým návrhem doložíme rozpočet celkové realizace zahrady, který společně prokonzultujeme, aby vám bylo vše jasné. Po schválení rozpočtu připravíme veškeré dokumenty, kde specifikujeme zahradní práce a termín realizace.

Po realizaci projektu nabízíme zákazníkům sezónní nebo i celoroční údržbu. Rádi vám vysvětlíme základní principy správného ošetřování rostlin, jak provádět výsadbu či hnojení květin a zahrady.


 


© 2010 - 2019  kvetinarstvi-zahrady.cz
Tvorba webových stránek atomia.cz